Contactgegevens sector havo/vwo

Hofstedelaan 4
8101 AH Raalte
Tel. 0572-348500
 

Postadres
Carmel College Salland
Postbus 87
8100AB RAALTE

E-mail
havo-vwo@carmelcollegesalland.nl

Directeur en teamleiders

Directeur onderwijs
Mevrouw W. Lemstra

Teamleiders
Mevrouw J. Maatman, teamleider vwo 1-2-3
j.maatman@carmelcollegesalland.nl

Mevrouw A. Hietkamp, teamleider havo 1-2-3
a.hietkamp@carmelcollegesalland.nl

De heer A.W. Spanjer, teamleider havo 4-5
a.spanjer@carmelcollegesalland.nl

Mevrouw H. Lemstra, teamleider vwo 4-5-6
h.lemstra@carmelcollegesalland.nl

 

Ondersteuningscoördinator (specialistische leerlingbegeleider)
Mevrouw M. Doornenbal (m.doornenbal@carmelcollegesalland.nl)

RT & LSP (remedial teaching & lees- en spellingsproblemen)
Mevrouw A. Blikman (a.blikman@carmelcollegesalland.nl)

 

Ouderraad

Contactgegevens Ouderraad havo/vwo

Agenda van het havo/vwo

Leerlingen onderbouw: huiswerkvrij

Havo 4-5 / vwo 4-5-6: toetsweek 1
1 t/m 8 november

Ontdek Carmel:
voor groep 8 leerlingen basisscholen